x

Bize Ulaşın

Ana içeriğe atla
 
Anasayfa
Kurumsal
Savunma Sanayiimiz
Projeler
Hızlı Erişim
İletişim
Bilgi Edinme
English
Savunma Sanayii Müsteşarlığı > Anasayfa > Hızlı Erişim > Duyurular > Kurumsal Duyurular

Sözleşmeli Personel Pozisyonu İçin Yapılan İlan Sonucu Giriş Sınavına Katılmaya Hak Kazanan Adaylara Duyuru 

Sözleşmeli Personel Pozisyonu İçin Yapılan İlan Sonucu Giriş Sınavına Katılmaya Hak Kazanan Adaylara Duyuru

Sözleşmeli statüde personel alımı için, 30 Ocak 2017 tarihinde yayımlanan sınav ilanı çerçevesinde, öğrenim bölümlerine göre elektronik ortamda yapılan değerlendirme sonucunda, Genel ve Özel şartları taşıyanlardan, geçerli KPSS sonuçlarına göre yapılan sıralamada Giriş Sınavına katılmaya hak kazanan adayların listesi Ek’tedir.

 

Giriş Sınavı Müsteşarlığın hizmet binasının bulunduğu “Savunma Sanayii Müsteşarlığı Devlet Mahallesi Süleyman Emin Caddesi No: 6-7 06420 Çankaya/ANKARA” adresinde Ek’te belirtilen tarih ve saatte gerçekleştirilecektir.

 

Adayların, Giriş Sınavına girmek üzere, adlarının karşısında belirtilen tarih ve saatte Savunma Sanayii Müsteşarlığı’nda hazır bulunmaları gerekmektedir.

 

Giriş Sınavına girecek adayların; Nüfus Cüzdanının aslı, Diploma veya Mezuniyet Belgesinin (Yurtdışında eğitim görenler için Yüksek Öğretim Kurulu denklik belgesi ile birlikte) aslı veya onaylı (İlgili eğitim kurumu, noter veya kamu kurumu tasdikli olarak) örneğini ve “Diğer Yabancı Dil Belgesi” ile sınava katılacakların bu belgelerin asıllarını yanlarında getirmeleri gerekmektedir.

 

İlanen duyurulur.

 

Gerekmesi durumunda, Savunma Sanayii Müsteşarlığı Personel ve Eğitim Dairesi Başkanlığı’nın (312) 411 96 64 ile (312) 411 92 81 numaralı telefon numaraları ile iletişime geçilebilir.

 

EK: Giriş Sınavına Katılmaya Hak Kazanan Adayların Listesi

 
Son Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2017 Pazartesi

T.C. MSB Savunma Sanayii Müsteşarlığı
Devlet Mahallesi Süleyman Emin Caddesi No:6-7 06420 Çankaya / ANKARA / TÜRKİYE
Telefon: +90 (312) 411 90 00 - 400 ISDN hat • Faks: +90 (312) 411 93 86 • E-Posta: posta@ssm.gov.tr • Kayıtlı Elektronik Posta(KEP) Hesabı: ssm@hs01.kep.tr
Telif Hakkı © 2009 - T.C. MSB Savunma Sanayii Müsteşarlığı. Her hakkı saklıdır.
IE 7/7+ desteklenmektedir